Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem

Sklep

"Witam serdecznie wszystkich miłośników roweru, jazdy z wiatrem we włosach, którzy lubią trudne podjazdy, piękne rozległe widoki i chcą zobaczyć coś ciekawego. Zapraszam na 22 km przejażdżkę żółtym szlakiem rowerowym wokół najgłębszego w Polsce jeziora Hańcza (108,5m)."

 

Tak zaczyna się pierwszy akapit NOWEGO przewodnika rowerowego pt. „Wokół jeziora Hańcza”, czyli rowerem po Suwalskim Parku Krajobrazowym. Jest to zupełnie nowa pozycja na rynku turystycznym. Zawiera dokładny przebieg żółtego szlaku rowerowego „Wokół jeziora Hańcza” wraz z naniesionym kilometrażem. Pokonywanym kilometrom na mapie towarzyszy merytoryczny opis, napisany z lekkim humorem, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom turysty rowerowego. Przy końcu możemy znaleźć nowo wykonaną mapkę całego Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz krótki informator turystyczny.

 

Podsumowując:

• jest to książeczka formatu A5

• 20 stron (wliczając okładkę)

• papier kredowy, okładka foliowana

• rok wydania 2015

• wydawca: „Na szlaku” usługi turystyczne Adam Januszewicz

 

Warto nadmienić, że ta niewielka książeczka została napisana przez lokalnego przewodnika turystycznego, który jak wiele innych osób lubi jeździć rowerem po pięknym terenie Suwalszczyzny.

 

Kup przewodnik

Darmowa dostawa od zamówienia powyżej 5 sztuk